Říjen 2012

Už se konečně jinak otáčím ke škole ..

16. října 2012 v 17:26 | @nick@ |  Photos
Vždy jsem se bála špatné známky .Učila jsem se až do noci . Nesměla jsem být nepřipravená .

Kdy se to změnilo ? Ani nevím ..ale když jsme dnes psali tu nejtěžší písemku z chemie ,totálně jsem ji podělala .A nejenom já ,mám takový pocit ,že celá třída.Vždy jsem pak měla zkaženej den ,nebo jsem byla fakt smutná .Ale dnes jsem se tomu smála .Všechno poslední dobou beru nějak volně ..jasně že se učím ,ale ne tak moc .A je to lepší . Už nejsem ta závislá na dobrých známkách . Je to úleva .

Mám taky fotku s kámoškami z přestávky . Já jsem ta dole s tou čelenkou . :D


Nejlepší bráška ! :*

9. října 2012 v 14:53 | @nick@ |  Photos
Já už se ani nebudu omlouvat ..už se mi moc psát na blog nechce a stejně se nikdo nechodí .Proto jsem tu po dlouhé době .
Takže budu psát ,jak se mi bude chtít ..
Teď, jak máme školu ,tak si moc času na blog nenajdu ,ale budu se snažit ..Navíc jsem si asi řekla ,že to bude spíš blog o focení ..psaní už mě moc nebaví ,ale za to focení ..to je jiná .Ta změna zatím není dořešená ..až bude ,dám vědět.

Jinak,řekla jsem si ,že jsem tu sice často mluvila o bráškovi Ondráškovi ,kterému bude devět let ,ale že ani nevíte jak vypadá ..A tak jsem udělala fotku ...Má tam ten svůj typický křenivý úsměv ..prostě nejlepší bráška na světe ,i když se velmi často hádáme . Znáte to ne ? :D