Září 2012

Just some party ..:)

16. září 2012 v 9:31 | @nick@ |  Photos
Nazdárek ..:)
Včera jsem byla na oslavě narozenin kámošky ..je jí patnáct .
Zase jsem se moc pěkně přežrala ... atd .
Dost jsem se bavila . Taky jsme si prostě řekly s holkama ,že budeme prskat vodu .U toho byla byla horzná prdel .Až na to ,že jsem byla trochu poprskaná ..no trochu víc ..:D
Taky jsem si daly burčák a šampaňské .. ne jen to dětské ! :D
Tak tady jsou fotky ,které fotila Terka ..její blog : www.kaderabek.blog.czS nejlepší kamarádkou ! :)
Já jsem ta v hnědém tričku a nalevo ..:)První trénink .. Prostě něco ! :D

13. září 2012 v 15:19 | @nick@ |  Photos
Zdravím vás s dokonalou náladou.
Včera jsem byla na tréninku Street dance .Už ho tančím pět let.
Trénuji v taneční škole Fénix v Brně .
No a většinou lektorka jezdívá i k nám ,do našeho města.Jenomže se sem přihlašují samý malý děcka ,takže si nemůžu pořádně zatancovat .
První trénink v Brně jsem absolvovala včera večer kolem sedmé ... .Bylo to tam naprosto skvělý .Sice nás tam bylo hrozně málo ,ale zatancovat si se stejně starýma bylo prostě něco ! :D Konečně pořádný tréninky .Sice dojedu až večer domů ,ale za to to prostě stojí !
Nic se nemuselo opakovat stokrát a konečně jsem si zatancovala . Už se těším na další trénink .Trenérka se bavila se svým novým mobilem . Jsem v těch modrých kalhotách a sedím na zemi .Samozřejmě musíme být všichni bez očí ..:D Je nás tady asi třetinka toho ,co by mělo chodit na tréninky . :)

Motýl ..

10. září 2012 v 20:54 | @nick@ |  My life
Jsem zpět z třídního výletu do Baldovce .
Je tam takový kemp s lanovým centrem a dalšími atrakcemi .
Já jsem byla jenom na lanovým centrum,ale to mi stačilo .Byla jsem totálně podělaná strachy ,vylézt po velmi mini žebříku do devíti metrech a přelézat tam po síti ,houpacích kladinách atd .Ale byli jsme jištěni ..moc mě to potom ,co jsem se odhodlala tam vylézt , bavilo.
Potkali jsme tam spoustu kluků ..jedni na nás pořád něco pokřikovali ..prostě malý kluci ..:D
Pak jsme se tam seznámila s jedním krásným a milým sedmnáctiletým klukem Dominikem . Byl tam na zájezdů se Slovákama , také z lidmi z Norska ..a dokonce i z Malty . Nikdy jsem nepotkala tak milýho a krásnýho kluka . Bohužel ho už asi nikdy neuvidím ..:(

Mám tady i nějaké fotky ..:)

(Já se sestrou ..já jsem ta vlevo . )S kamarádkami .. já jsem úplně vlevo .

Jak debilové ..já jsem zase úplně vlevo .:)


fotky by Terka ..( www.kaderabek.blog.cz )


Jede se na motýla ..TAK ZATÍM ! :)

4. září 2012 v 16:30 | @nick@ |  My life
Tak jo ..a je to tady ,zase vám musím říct SBOHEM na tři dny ..(jedeme jenom na dva dny ,ale ten další se mi ,jak se znám ,nebude chtít psát ! :))
Kdo neví ..motýl je něco jako třídní výlet .U nás tomu tak prostě říkáme .Určitě pak dám nějaký fotky .

Co se týče školy ..první den prostě hrůza .Učitelky nás zavalili domácími úkoly ,že pomalu nevím ,proč jsem se na začátek školy těšila .:D
Já vím ,teprve přijdu do školy ,a hned jedu zase pryč .Tak to možná bylo i naplánovaný . :D

Musím se ještě sbalit , vymalovat pokoj ,celý ho potom zase dát do pořádku,cvičit ,podívat se na Kdo přežije večer na prima cool,(mimochodem -nejlepší seriál :) ) ..pak číst , spát ,potom se bohužel probudit ,připravit se ,jít ke škole s plným kufrem ..a odjet...
..Což mi připomíná -tak se mějte a užijte si ŠKOLU ! :D :D (Vůbec se vám nevysmívám ! :) ) ..nic ve zlým ! :D
A zase do školy ...

3. září 2012 v 11:05 | @nick@ |  My life
Dnes jsem stávala o půl šesté ráno ,jen abych si obsadila místo v lavici , ve které chceme s kamarádkou sedět . Protože jsem zjistili ,že si nám tam chtějí sednou kluci .
Naštěstí jsem to stihla a brzké vstávání se vyplatilo .Chtěli jsme ,aby si za nás sedli kámošky ,ale bohužel to místo bylo už obsazené ,takže nás to celkem hodně mrzí . Jelikož si před nás sedl jeden kluk ,kterého vážně nesnášíme a ty jeho kecy stojí fakt za moc ..no říkám si ,že to bude zajímavý rok .Ve středu jedeme na motýla ..neboli na třídní výlet až do pátku .Celkem se těším a dnešek byl věnován hlavně tady tomu.
Jinak jsme dostávali žákovské a různé tyto kraviny ..a zítra už se normálně učíme .
Páni, ani nevíte ,jak moc se těším na první dvě hodiny češtiny s nejpřísnější učitelkou ,na hodinu velmi NUDNÉ matematiky , na nějakou robotiku (neptejte se ..nemám páru ,co to je . :D ) , na chemii s novou učitelkou a na němčinu,kterou jsem celou zapomněla ...(mimochodem ..ironie . :D )Naštěstí máme šest hodin ,takže celkem v suchu . :)
A jak se vydařil první den vám ? :)


New design .

1. září 2012 v 10:28 | @nick@ |  Photos
Dnes bych měla vyhlásit soutěž z předešlého článku .
Jak jsem říkala..celkem stupidní soutěž a taky ,že moc lidí ani přesně nenapsalo jaký mají vlasy .Většinou nikdo neměl ani rovné a ani kudrnaté vlasy ..něco mezi tím .. .
A tak nevím ,jaký mám dát účesy,jestli kudrnatých nebo rovných vlasů.
Proto jsem raději udělala design ..myslím ,že se mi celkem povedl .Dala jsem si s tím velkou práci,hlavně s menu a popisky..ostatní bylo celkem v pohodě .Snad se vám líbí .Mně se tedy líbí ,na to ,že jsem ho dělala já ,to vypadá celkem dobře . :)

Co vy říkáte na nový design blogu?
Líbí se vám menu a stránku ?
Jde vám článek dobře přečíst ?
Jakoukoliv kritiku jen oceňuji ..:)