Listopad 2011

Au.. moje ruka ! :(

29. listopadu 2011 v 19:10 | AnČe |  My life
Dnes jsme dělali pokusy v laboratoři v chemii. No nejdřív to šlo vše dobře ! Pokus se nám s holkami povedl.Potom jsme to měli všechno uklidit ! Samozdřejměš jsme pracovali i s kahanem( oheň) a já jsem se prostě musela spálit .Celý zbývající den mě to děsně pálilo.Teď to mám ovázané ,ale moc to nepomáhá.... Raději si příště budu dávat vetší pozor ! :D
Jinak...všechny písemky co jsme psali ..no asi dopadli dobře ... z hudební výchovy mám za jedna ...
A další úžasná zpráva ! Dnes máme konečně hip hop .Konečně .... to je fakt úžasné ...celý den jsem se na to těšila ! Snad to s tou rukou půjde !
Tak si užijte zbytek dne
...ahojky !

Návštěva ...

28. listopadu 2011 v 18:10 | @ničk@ |  My life
Včera večer jsme byli navštívit kamarádku . Její sestra totiž měla narozeniny .Bude jí sedm let a tak jsem jí vyrobila náramek se srdíčky . Doufám, že se jí líbil .. :D
Pořádně jsme si to užili . Jedli jsme ...pili... natáčeli na počítači film... a koukali na česko slovensko má talent . :D
Sejít se se svojí bývalou spolužačkou a nejlepší kámoškou Verčou bylo fakt super .Řekli jsme si co je nového ve škole a když mi vyprávěla co se děje na jejich škole ...začalo se mi stýskat po té zábavě . Totiž já jsem po páté třídě odešla na gympl (kde je děsná nuda )a Verča zůstala na základce a pořádně se tam baví .
Doufám , že se ještě někdy takhle brzy sejdeme ...fakt jsme se pobavili .


@nick@

Tak zase nějaké to oblečeníčko ...

26. listopadu 2011 v 14:16 | AnČe |  clothes

Tyhle věci bych vážně všechny chtěla mít. Bohužel..nemám ani jedno z toho ,ale musím přiznat , že je to všechno moc krásné. No jenom se podívejte. :D


Fakt boží sukně ...chci ji !


Nemám slov ! :D
Na konec to nejlepší !

No není to všechno boží ? :D

@ničk@když se usmíváš ,jde vše lépe!☻

25. listopadu 2011 v 18:25 | @ničk@ |  My life
Můj život je někdy vážně potrhlej . :D
Hodně tomu pomáhá smích...na co jsem nedávno přišla .
Víte ,když se smějete ...život je mnohem lepší , než kdybych měla brečet nad všemi trapasy co se mi kdy staly .A když už přece jen se mi stal trapas ..řeknu Vám ,že byl pořádný.:D Kdybych měla smutnit nad každým ...asi bych tu už ani nebyla! ? Proto se raději směji , kdy to de .
Mám i špatné chvíle ,ale snažím se je nějak zvládnout a myslet na něco jiného.Časem se vše zpraví ...na to vezmi jed !
Tak se hlavně usmívejte a mějte záchvaty ...co nejvíc ...protože : when you smile , everything is better!♥

Vaše

@ničk@ ♥

Téma týdne

24. listopadu 2011 v 17:42 | AnČe |  My life

Poprvé chci napsat článek k tématu týdne : Nejoblíbenější knižní postava . A protože tuhle postavu miluji nadevše ,rozhodla jsem se o ní napsat kratičkou charakteristiku :


Má nejoblíbenější knižní i filmová postava je Bellatrix Lestrangeová z Harryho Poterra . Každý kdo zná Harryho Poterra ví o kom mluvím . Důvodů proč jsem si vybrala zrovna ji , je mnoho . Ale nejvíce se mi líbí její smích , po kterém mě vždy mrazí po zádech .Ne že bych měla ráda krutost a mučení lidí ,ale na Bellatrix se mi to líbí . Nedokážu si ji představit v bílých šatech jako nějakého andílka .
Věta , která ji velmi dobře vystihuje je asi tato : Balllatrix je nejobávanější smrtijetka lorda Voldemorta ! Celou dobu je do Voldemorta zamilovaná , přitom má manžela Rudulfuse Lestranga. Bellatrix je velmi dobrá v kouzlech černé magie a velmi ráda se vyžívá v kletbě Cruciatus . Touhle kletbou dostala k šílenství Nevilovy rodiče .Za tento čin byla zavřena v Azkabanu . Odtud poté utekla díky Voldemortovi .
Bellatrix také zabila svého bratrance Siriuse Blacka , jen kvůli tomu , aby očistila jméno Blacků.
Při dobýváni Bradavic ji však zabije Molly Weasleyová smrtící kletbou .
Jak už jsem říkala . Bellatrix je z mých nejoblíbenějších knižních i filmových postav . Také díky své originalosti . Myslím , že je jedna z nejvýraznějších postav z Harryho Pottera .A doufám , že si to nemyslím jediná . Zkrátka a dobře ... Harryho Pottera si nedokážu představit bez Bellatrix Lestrangoevé .

Happy Annie ♥


Why does something always goes wrong ?

22. listopadu 2011 v 15:27 | AnČe |  My life
Celý den se těším až si budu moc zase zatancovat .Až konečně přestanu myslet na školu.Kdy konečně budu dělat něco co mě baví . Kdy budu dělat to co chi já a ne druzí .Celý den ... týden se těším na tento den.
Ale to by nebylo ono , kdyby se nic nepokazilo !
Před chvíli mě sestra řekla , že hip hop odpadá , protože trenérka měla nehodu s autem!!
Dokážete si představit jak je to hrozný ? Celý týden se těším na tento den a když už si myslím , že je vše v pořádku ..... je zase vše zkažené.
Dnes nejsem happy jak včera .Dnes je mi zase úplně jinak.Tanec pro mě znamená hodně .A mít trénink jen jednou týdně je pro mě taky hodně málo .A ještě k tomu , když nám to odpadne ! To se budu muset zase těšit celý týden! Jak já se těšila !
Kdo mi vysvětlí , proč se to stává zrovna mě ?Annie ♥

I am very happy !!

21. listopadu 2011 v 18:43 | AnČe |  My life
Tak vás opět zdravím.
Dnes jsem dostala 100 % z dějepisu !! A to se mi nestává jenom tak . Já mám totiž trochu problém, že mi učení nejde do hlavy . To spíš ten sport .. to je jiná !
Zítra píšeme spoustu písemek .Nejdříve jsem se bála , že to vše nestihnu ,ale dnes mi jde vše jako po másle a vše jsem se za chvíli naučila .Dokonce umím i kus nové písničky na klávesách!
Dnes mám prostě šťastnej den.I ve volejbale mi to šlo ! Takové štěstí moc často nemám.

Vzkaz pro Terez : Uzdrav se... :D a doufám , že se zítra uvidíme ! jestli ne zítra tak aspoň ve středu ! :D

To by pro dnešek mohlo být vše . Ahojda !!!!

Happy Annie ♥
( Jinak ...mám novou přezdívku ..líbí ? :*)

Můj největší strach ...

19. listopadu 2011 v 18:44 | AnČe |  My life
Bojím se spoustu věcí ...ale nejvíce asi ze tmy . Asi určitě .Dříve jsem spala se zataženými závěsy a v pokoji bylo hrozná tma .Jednoho dne se něco změnilo ... a do teď si nechávám odtažené závěsy .Bojím se nočních her např. takové stezky odvahy. Ve tmě se může schovávat různé nebezpečí .Proč myslíte , že vrazi většinou zabíjí své vyhlídnuté kořisti v noci.... můžou se pěkně schovat ve tmě a nikdo je neuvidí a nejsou tak nápadní jako na světle .Proč myslíte , že Vás rodiče nepustí pozdě ven ? Mají o Vás strach... taky bych měla ,kdybych měla dceru!!Bojím se jet autem v noci bez pouličních lamp.Můžete do něčeho narazit ...nebo někoho přejet .Ve tmě se může stát cokoliv. Tma je jedna z největších nebezpečí člověka .Bojím se tmy .A klidně to přiznám .Je mi jedno jestli se mi kvůli tomu někdo bude posmívat. Sama v noci nikdy nepůjdu a klidně to všem řeknu.V noci je to velmi nebezpečné ! Nikdy , prostě nikdy se nepřestanu bát tmy , nejde to.Snažila jsem spát ve tmě ,ale nejde to.Nemůžu spát bez trochy světla . Tmu nenávidím a navždy budu . Tak to zůstane ... moc ráda bych se nebála ,ale jak už jsem říkala ... nejde to !
Dnešek v Brně ...

17. listopadu 2011 v 18:37 | AnČe |  My life
Dnes jsem celé dopoledne a půlku odpoledne strávila v Brně v Olimpii .Nakupovali jsme na vánoce .Koupila jsem si krásnou mikinu, kterou si přeji už moc dlouho . Také super velké sluchátka .Vše z New - yourkeru .

koupila jsem si ještě knížku s jménem : Čarodějnická knížka . Měla by mi pomoc v životě a ve volném čase .Jsou tam různé metody na uklidnění atd.
A na konec ... na zimu jsem si vybrala fialovou šálu , fialové rukavice a fialový baret .
Bohužel vše dostanu až na vánoce !! Jak já nemůžu dočkat. A co vy ?

Ask me

17. listopadu 2011 v 18:32 | AnČe |  My life
Tady se mě můžete zeptat na cokoliv .... napište do komentářů .:D

Diplomky za bleskovku

16. listopadu 2011 v 18:10 | AnČe |  Photos
Moc všem děkuji , že jste se zúčastnili a řekli mi pravdu ohledně mého blogu .Bleskovka

16. listopadu 2011 v 16:58 | AnČe
Rozhodla jsem jsem se , že udělám další bleskovku . Odpovědi napište do komentářů.

1. O čem je tvůj blog ?
2. Tvá přezdívka .. jméno ... ?
3. Jaká je tvá nejoblíbenější barva ?
4. vyber : jaro , léto , podzim , zima .
5. Těšíš se na vánoce ?
6. Bruno Mars nebo Justin Bieber ?
7.Jaký je tvůj nejoblíbenější zpěvák -zpěvačka ?
8. Jaká role se vám nejvíce líbí z Harry Pottera ?
9. Co by jste změnili na mém blogu ?
Klikni prosím v anketě .

kdo je to ? 10.
11.

12. Na konec : Vyber si co chceš na diplomek ,ale dávám je jenom prvním třem ! : Lady Gaga , Bruno Mars , Lmfao.

Myslím , že to bylo velmi jednoduché ! :D

Dnešek ... zítřek .. omg !

15. listopadu 2011 v 18:45 | AnČe |  My life
Tak Vás zase zdravím .. Dnes jsem měla fakt pernej den . Byla jsem v Brně u doktorky .Cestou jsme se chtěli stavit v Olimpii ,kde ale měli otevřeno až od devíti ! ... Smůla .
Celé dopoledne jsem se musela učit na písemku z matematiky , kterou píšeme zítra a já jsem se na to ani nepodíval . Takže jsem to zase doháněla dneska .
A co hip hop? Jediná suprová věc na dnešku ! Nacvičovali jsme sestavu na vánoční vystoupení v Boby centrum . Možná budeme vystupovat taky na Dámským klubu ,ale to se ještě neví .
Tak já jdu dohnat matiku . Čauvéc ! :D

Byl to sen , nebo to byla skutečnost ?

13. listopadu 2011 v 20:44 | AnČe |  My life
Včera večer asi kolem druhé hodiny se mi zdál sen , že jsem šla do kopce a najednou vedle sebe cítím kouř od cigaret . Ohlédnu se ,ale nikdo tam nebyl. Pokračovala jsem tedy v chůzi . Zase jsem ucítila kouř ... teď to bylo ale tak silné , že jsem se musela probudit .Rychle jsem si sedla . Na sekundu jsem před sebou uviděla jemný dým . Začala jsem mrkat očima , jestli se mi to jenom nezdálo . Když jsem konečně přestala mrkat .. nic jsem neviděla . Ani necítila žádný kouř . Bylo to zvláštní,ale byla jsem velmi unavená a raději jsem si zpátky lehla a usnula . Ani si toho moc nepamatuji ,ale tohle podle mě není normální . Vím že někdy jsem náměsíčná ,ale tohle ? ...

My holky

13. listopadu 2011 v 18:00 | AnčE |  My life
My holky:
Při čištění zubů se procházíme po domě. Ve sprše si čteme lahvičky od šampónů. Smějeme se našim vlastním vtipům ještě před tím než je řekneme. Jednu větu můžeme 10x přečíst aniž by sme ji pochopily. Tlačíme do dveří na kterých stojí tlustými písmeny vchod vedle. Ptáme se CO? i když jsme rozuměli. Nesnášíme když nám venku vítr rozfouká účes. Koukáme 10 x za den do ledničky aniž bysme něco jedly. Můžeme 10 x za sebou vidět jeden a ten samej film. Musíme si volat na vlastní mobil aby jsme ho našly. Můžeme koukat na hodiny a stejně nevíme kolik je hodin. V krámě stojíme před mrazákem a nevíme co jsme šli koupit. Otáčíme polštáře aby jsme mohli ležet na tý studený straně. Budíka si nařizujeme na dřív aby jsme mohly déle ležet. Večer když jdeme do postele počítáme kolik hodin můžeme ještě spát.


Vlastní počítač ...

6. listopadu 2011 v 13:26 | AnČe |  My life
Před měsícem jsme dali do opravny náš dlouho rozbitý počítač . Dnes nám konečně přišel .Je to fakt super , že mám se sourozenci vlastní počítač . Dělit se o něj s celou rodinou bylo fakt něco . Teď je to fakt super . Můžu být na počítači jak chci dlouho . Tedy jenom někdy ,ale i tak je to lepší než předtím .

Jinak dnes jdu na do divadla .Nejdřív jdu pomáhat mamce s trháním lístků a potom se sama budu dívat . Ani přesně nevím o čem to je ... no potom Vám napíšu jaké to bylo .

Na týden máme spoustu úkolů a písemek a mě z toho už třeští hlava . Právě se učím biologii ,ale moc mi to ale nejde . Potřebuji na to aspoň o den více ! Sice jsem si představovala víkend úplně jinak bez učení ,ale kdybych se neučila ... nedopadlo by to dobře .

No tak já se jdu zpátky učit ... mějte se

První pětka letos ...

4. listopadu 2011 v 18:02 | AnČe |  My life
Dnes jsem měla obzvlášť špatnou náladu . Ani kousek čokolády mi ji nezvedl .No a to vše bylo kvůli jedné pětce z Angličtiny . A to je co říct ... mě totiž angličtina dost baví a ta pětka mě docela mrzela . Celý den jsem se bála co řeknou rodiče ,ale ti to brali v pohodě . Většinou dost vyvádějí ,ale tentokrát ne ! Možná si už zvykli :D

Jinak .. konečně pátek co ? Jak já pátky nesnáším . A proč ? Protože každý pátek píšeme z matematiky . Poslední dobou na to ale kašlu a jen si to tak přečtu a jsem naučená . Kdyby to nedopadlo dobře tak si to můžu každý pátek přece opravit ne ? :D

Tak já mizím . Právě se dívám na Mentalistu . Tak se mějte a užijte si víkend .

Dnešek ...

3. listopadu 2011 v 20:19 | AnČe |  My life
Tak Vás tu zase vítám . Dnes se mi nechce moc psát a navíc se dívám na pořad : Přežij.
Jen sem Vám chtěla říct co bylo dneska . Ale moc toho nebylo .
No jako vždy ... škola ..voprus ... potom volejbal .. zábava .. učení u televize .. nuda i zábava :D
No a na konec pořad Přežij jako každý večer ... nejlepší .
Stručně a jednoduše dnešní můj den . Tak já se jdu dokoukat .. zatím !