Září 2011

MIchael Jackson ... aneb jak ho vidím já

30. září 2011 v 17:57 | AnČe |  My life


Michael Jackson je můj vzor už od deseti . Všichni si přejí vidět se se svým vzorem ,ale já už nemůžu ani doufat . Ještě doteď se z toho pomalu vzpamatovávám ... není to lehké , když víte, že se váš sen nesplní .

Co mám na Michaelovi nejvíce ráda je že má svůj styl .Dnes je tu spousta celebrit , který jsou všechny stejný ,ale podívejte se na Michaela . Má svoje oblečení , svůj styl ,dokonce i svoji měsíční chůzi . Jeho písně se mi jenom líbí . Mám ráda i spoustu jiných písniček,ale nejvíce mě na něm zaujalo , že byl prostě jedinečný a svůj !

I vy určitě máte svůj vzor ,nebo oblíbenou celebrity . Tak mi do komentářů můžete napsat , kdo je vaše celebrita .
Konečně u počítače

23. září 2011 v 8:31 | AnČe |  My life

Právě máme informatiku a já konečně sedím u počítače . Totiž nemáme doma počítač , protože se nám opravuje a tak to zatím musím vydržet bez něj . Moc času mi nezbývá tak se tu moc nerozepíšu . Ani nevíte jak jsem na pc závislá a musím bez něj vydržet ještě týden . Já tak mám ráda informatiku . Vždy se jenom podívám co je nového na blogu a na facebooku a víc toho nestihnu . Chtěla jsem Vás jenom pozdravit . Tak ahoj :D

Jeden den u babičky

17. září 2011 v 20:24 | anČe♥ |  My life
Chci Vás pozdravit od babičky z Holešova . No vlastně jsme u tety na grilovačce . Zítra pojedeme domů . Jsme tu sice jenom na jeden den ale mě to stačí . Za chvíli budou v televizi dávat Spider-mana 3 tak toho moc nenapíšu.Jenom jsem chtěla vědět co je nového . Pozítří se jde zase do školy . Vůbec se netěším,ale to není žádná novinka .

Mimochodem ..včera jsem byla s kamarádkami na filmu Lidice . Sice jsem psala , že nemůžeme jít se školou ,ale my jsme si vyrazili sami večer .. film se mi docela líbil . Čekala jsem že to bude horší ,ale není to film na který by jsme se zrovna ráda dívala .

Jinak celý týden nám budou opravovat počítač tak nečekejte nové články .Možná něco napíšu v informatice .

Moc se těším na pondělí.... kroužek hip hopu... kam chodím , dělá zítra nábor a já se nemůžu dočkat . Tak si užijte týden a mějte se .

Lidice

15. září 2011 v 16:01 | Anče |  My life
Zítra jde celá škola na film Lidice . No a pan ředitel nás tam nechce pustit . Že prý jsme na to moc mladí . No hlavně že film je od dvanácti a nám je všem třináct až čtrnáct !! Celá škola jde až na primu , sekundu a na nás - tercii. Donesli jsme i souhlas na papírku od rodičů , že nám dovolují vzhlédnout ten film ,ale museli jsme je donést všichni ,ale někteří na to samozřejmě zapomněli !!

No jediná dobrá věc zítra je volejbal .Na to jediný se těším .Doufám že to budeme zase hrát na písku ,neboli na beach . A na co se těšíte vy ?

Zjistila jsem , že jsem alergická na školu :D

12. září 2011 v 18:25 | Anče |  My life
Tak fajn .. minulou písemku z matematiky jsem ještě brala ,ale dnešní písemka z čejáku . No musím rodiče připravit ať se netěší na jedničku a možná ani dvojku . To ať u mě nikdy z čejáku nečekají . Teprve dvě písemky a já už nemůžu . Jsem prostě hrozně alergická na školu ,ale ne na přestávky .. :D


No prostě nenávidím školu . A zítra ji budu nenávidět taky , protože zkouší z němčiny a z angličtiny . No jo kdo by se těšil ... jenom šprti . :D No já se jdu tedy učit ... nazdárek :D

Konečně :D

9. září 2011 v 17:41 | Anče |  My life
Taky jste tak rádi že je konečně víkend . No já jo a hodně !! Ale jsem hodně unavená . Totiž měli jsme dvě hodin tělák a hned potom jsem měla volejbal . Takže mě všechno bolí .. jinak to zvládám . :D Mimochodem jsme dnes psali první písemku .. no a hádejte z čeho .. Z úžasného předmětu s názvem matematika . Až budu vědět známku dám vědět ..


Zítra bych měla jít na oslavu narozenin . Těším se na zítřek a nejen kvůli oslavě . Rodiče budou celý den v Rakousku a brácha u kamarádky . Takže mám den pro sebe . Konečně !!

Po oslavě půjdu s Terkou na letní kino ...dávají Piráty z Karibiku ..To je další věc na kterou se těším .


No jdu pokračovat v psaní knížce , tak se zatím mějte .


No jo no .. ta škola :D

6. září 2011 v 19:31 | Anče |  My life
Omlouvám se , že jsem tu nebyla . Nemohla jsem kvůli škole . Dnes jsme měli první hodinu němčiny ..no raději se ještě budu učit , nebo bude zítra další trapas . Mimochodem jsem dnes byla s kamarádkami venku . No obešli jsme asi půlku města a bolí mě pěkně nohy .. jinak ok .:D


Zítra se budeme učit osm hodin .. moc se mi do školy nechce , protože máme samé neoblíbené hodiny ... Zase to odskákala středa .. jako minulý rok .:D Musím si udělat ještě domácí úkoly ... tak se zatím mějte .. Ahoj :*

Těším se

2. září 2011 v 14:54 | Anče |  My life
Tak co .. jak se máte ? Já docela fajn a co se týče školy .. tu zatím zvládám .
Hlavně jsem Vám chtěla napsat , že taťka bude slavit narozeniny docela ve velkém a tak jsme si zašli do Břeclavi něco nakoupit . Koupila jsem si šaty a k tomu náhrdelník z takka.. Zítra sem dáv fotku ,ale dnes se mi nechce . Navíc přijede sestřenka a tak musím uklízet barák .. Tak zatím.