Červen 2011

Vysvědčení !!

30. června 2011 v 10:17 | Anče |  My life
Juchůůůůůůů ... dnes se nám rozdávalo vysvědčení ... Počítala jsem se dvěma dvojkami ,ale mám jenom jednu a tu mám z matematiky . Co jsem čekala na matiku jsem úplně levá!! Ale jsem spokojena ... Co jste dostali vy ?


No a konečně je konec školy !! Dnes poslední den co jsem byla ve škole . Škoda , že jsou prázdniny tak krátký ... Kdyby se aspoň o měsíc prodloužili .... Mě totiž dva měsíce rozhodně nestačí ,abych si odvykla od školy !!A na konec bych Vám chtěla znovu říci , že dnes ve čtyři hodiny ráno odjíždím do Chorvatska ... takže tohle je asi poslední článek ... tak se tu beze mě mějte a doufám , že se budete o prázdninách bavit. Asi kolem 15. nebo 16 . července čekejte nový článek !! Tak ahoj .BUDE SE MI STÝSKAT !!

AnČe .. :*

Dnešní akademie !!

29. června 2011 v 14:07 | Anče |  My life
No jo ... a mám to za sebou . Jak už asi víte dnes jsem se svojí třídou měli vystoupení na akademii.Scénka o pořadu Nikdo není dokonalý se nám docela povedla . Ale i kdyby jsme to měli bez chyby, nepřekonali by jsme ostatní . Všichni to měli vážně úžasné ... a hlavně vtipné , bez toho by to snad ani nešlo ! :D Budeme vystupovat ještě jednou večer ... ale tentokrát pro rodiče a babičky a tety a strejdy atd, .. Teď už snad nebudu mít trému ... doufám :D . Líbili se mě úplně všechny vystoupení .... No tak doufám , že se jim příště budeme aspoň trochu podobat ... aspoň trošičku , ale řeknu Vám , nebude to tak lehké . No však mi něco vymyslíme ... je to přece až za rok , tak se tím nebudeme zdržovat . Můžeme se zdržovat Chorvatskem !! Ano , a zase o tom mluvím , jenomže jak já se nemůžu dočkat. přece jenom tam jedeme už v pátek ve čtyři hodiny ráno !!Však si to najděte v minulým článku , kde jsem se o tom trošku rozepsala... Jejda už musím utíkat ... ještě se potřebuji dobalit ..zatím .


AnČe :D


Směr Chorvatsko!!

28. června 2011 v 16:29 | Anče |  My life
Jako první co podniknu o prázdninách je zájest se čtyřmi kamarádkami a jistěže i s rodinou do Chorvatska . Jezdíme každý rok na to stejné místo a já to tam už všechno znám ... dokonce i vedlejší města . Mohli bychom se tam přestěhovat a já se ani na minutku nezatoulám !! Jedeme tam v pátek ve čtyři hodiny ráno !! Moc se těším a neříkám to jenom tak . Budeme tam 14 dní ... tak tady nečekejte nějaké nové články.No a tady je kabelka , která se bude nosit po plážích :

Ani nevím proč jsem ji sem dala... jenom se mi prostě hrozně moc líbí .


No ale je tu ještě jedna věc ... opožděný dárek k narozeninám :

Brýle s čirými sklíčky !! Moc se mi líbí a co Vám ?
AnČe .. :D

nice !!

28. června 2011 v 13:42 | Anče |  clothes
No jo.. už dlouho se tu neukázalo nějaká to oblečeníčko ... no tak jsem sem něco dala !


Mě osobně se hrozně líbí šaty a když se na to dá ještě ten kabátek .... no prostě super !!
Podpatky atd ... není nic pro mě .. tohle se mi tedy líbí víc než první kombinace .. Ale každý má svůj názor !!


Jinak dnes byla generálka .. Docela dobrý , myslela jsem si , že budeme nejhorší ... No a potom jsme si zašli na koupaliště,ale nic moc .. Já nemám ráda moc lidí .. to už raději náš bazén , kde jsem jenom já a ostatní členové rodiny!! Byli jsme tam jenom tak kolem hodiny . No nic tak se zatím mějte !!


AnČe .. ♥♥

Dnešní zprávy ...

27. června 2011 v 15:05 | Anče |  Photos
Jak jste mohli vědět z minulého článku ... byla jsem v obchodě kvůli teniskám do Chorvatska .. No a hned jak jsem vstoupila do obchodu jsem si oblíbila jedny tenisky ... Jsou úžasné ,ale chtěla bych aby jste se projevili i vy ... No tak se podívejte ! :D
No a jinak .. Dnes ve škole - docela to ušlo . První dvě hodiny jsme nacvičovali akademii ,ale to už jsem Vám psala . No ,ale ráno nebylo moc hezky a většina lidí neměli plavky ... tak jsme na to koupaliště nešli .Místo toho jsme se dívali na film ... fakt moc :D ... No a potom jsme šli na procházku , protože jsme neměli co dělat .Ale procházka pro panna učitele znamená jít od školy na konec školního dvoru . Takže nás pustil dřív . No jo někdy se vyplatí mít třídního , který neví co s námi má na hodinu podniknout ! :D

Co se bude dělat zítra ?

26. června 2011 v 20:52 | Anče |  My life
Tak dobře .. hrozně se nudím a všechny děcka už asi dávno spí až na bráchu , který si úžívá dárky . Ale to je vedlejší !! Napíšu Vám tedy plán na zítřek .Jako vždy poslední dobou budeme nacvičovat akademii. Ale asi jenom 2 hodiny . Potom by jsme měli jít na koupaliště .. tedy jenom jestli bude hezky ... což myslím , že nebude ... No ale já stejně nemohu plavat , takže je mi to ukradený !! No ale včera jsme s mamkou při balení věcí do Chorvatska zjistili , že nemám žádný sport. boty , ve kterých mi nebude horko . No takže zajdu za mamkou a půjdeme něco omrknout .( Možná , že se koupí i něco jiného než boty ) Ale potom celý den nic nedělám a jenom se nudím , nudím a nudím .Takže budu muset přemluvit kámošky ať jdou ven . Ale to bude hračka.
Jinak ...mám nový dess ..Jak se Vám líbí ?

Nesnáším děti !!

26. června 2011 v 17:21 | Anče |  My life
Ach jo ... já už doopravdy nemohu ... jak víte Ondra ( brácha) má sedm let a má narozeninovou oslavu .. Je tu 10 dětí a to už je moc !! Začalo to bojováním s meči na zahradě .. potom se na minutu uklidnili ,ale to je přestalo bavit a museli okamžitě něco dělat .A tak jsme s nimi začali hrát hry .... Ale to byl teprve začátek .. Ondru potom napadlo , že by všichni mohli jít do bazénu ... Super .. vystříkali celý bazén ... a začali na sebe skákat , stříkat , prskat atd ... Do šesti to vážně nevydržím ... Jdu se tam vrátit a držte mi palce !!
Anče ............. :*

Čím dál tím blíž .. :D

25. června 2011 v 19:56 | Anče |  My life
Je to skoro tady !! Prázdniny .. Mám toho tolik naplánovaného .. hned ve čtvrtek ve 4 hodiny ráno vyrážíme do Chorvatska . Mooooooc se těším ,jedu tam s kamarádkami ... přesně se čtyřmi kamarádkami !No také jedu na tábor Cesta kolem světa . A potom mám pomáhat na táboře Rodiče s dětmi !! No a možná bude i soustředění s volejbalem , ale to není ještě jistý !! Měla jsem jet ještě na soustředění s plaváním ,ale toho už by bylo moc a navíc to všechno je moc drahé . Už chápu , proč mi rodiče nechtěli povolit soustředění s hip hopem ... Jo a málem bych zapomněla taky chci přespat s kamarádkami ve stanu ..No ještě budu muset protrpět další týden a jsou tu prázdniny . V pondělí máme nacvičovat akademii a v úterý je generálka . No a ve středu už vystupujeme !! Docela se těším ... máme scénku o pořadu Nikdo není dokonalý !Moc se mi to líbí ,ale některé věci bych tam možná pozměnila ,ale není to tak špatné ... Ve čtvrtek dostáváme vysvědčení ... Co dostanete ? Já možná jednu nebo dvě dvojky jinak samý jedničky .To Vám potom ještě přesně napíšu . Nechce se mi s Vámi loučit ,ale už musím běžet . Je tu babička a já se musím jít navečeřet ... ahojte !!

Ahoj !!

25. června 2011 v 12:10 | Anče |  My life
Ahojte ... a jsem tu zase ... tentokrát ani nemám o čem psát . Jinak jak se Vám líbí nový dess ? Mě se docela líbí ,ale chtěla bych slyšet i Váš názor . Jinak dnes tu u nás přespala kámoška Petra . Dost jsme se bavili .. nebo aspoň já !! Jinak jak se máte vy ? Já se teď mám dobře ,ale zítra tu bude pobíhat tolik dětiček , protože má brácha narozeninovou oslavu ... no nic tak si zatím užívejte a ahoj !!

Nový tričko ...

23. června 2011 v 12:30 | Anče |  Photos
Byla jsem v Brně v Olympii ... a zašla jsem se mrknou do pár obchodů .. jeden z nich byl i NEW - YORKER...A našla jsem tu i super triko .. jenom se podívejte :

Je mi zle !!

22. června 2011 v 11:11 | Anče |  My life
Začalo to včera ve škole , kdy mi bylo na umření . Teď ležím u televize a dívám se na Narnii - Princ Kaspián ... Chcete ,abych Vám popsala noc ? Tak dobře ... ani na chvilku jsem neusnula a každou chvíli jsem se vrtěla .Měla jsem pocit , jakoby celá noc trvala věčnost . Bylo mi tak špatně... když jsem se jenom přetočila na bok začala se mi tak točit hlava !!Měla jsem hrozný křeče v břiše ... Já vím , že to není moc hezký pocit si to číst ..... ´Jsem ráda ,že už to teď není tak hrozný !! Tak fajn .. jdu si lehnout .
Vaše AnČe !!

Hip Hop -super ... narozky - super a PALAVSKÉ DRÁČE - nejlepší !!

20. června 2011 v 15:13 | Anče |  My life
Omlouvám se , že jsem tu nebyla a tak Vám tu teď o všem napíšu :Brno - HIP HOP - DYNAMIC

Jak asi víte ... měli jsme vystoupení s hip hopem v Brně v Boby centrum . Bylo tam kolem 1000 lidí . Bylo to úžasný .. Budu se snažit dát sem i video !!. Měli jsme vystupovat a hned před tím nám jedna holka onemocněla , takže jsme museli improvizovat . Ale i tak jsme to dali a dostali jsme velký potlesk !!

NAROZKY -OSLAVA


V neděli jsme měli narozeninovou oslavu . Holky byly fakt fajn . Moc jsem si to užila .Škoda , že nám nevyšlo počasí a nemohli jsme se koupat , ale i tak se mi to líbila . Taťka ugryloval maso a hráli jsme hry a povídali a dělali jsme jsme spoustu úžasných věcí !!a to nejlepší na konec .... PALAVSKÉ DRÁČE - ZÁVODĚNÍ V LODÍCH - 3. MÍSTO |!!!


Ano ,ano, ano .. dnes jsme jeli skoro celá třído do Pavlova , kde jsme závodily v lodích . Nejdříve jsme měli zkušební jízdu, kde se mělo zjistit , do ktreré kategorie budeme zařazeni ... ( lepší ... nejlepší ... atd.) Samozřejmě jsem jeli co nejmín , protože jsme netušili , že je to na čas . Ale i tak jsme se zařadily mezi nejlepší 3. A ptom začali závody . Závodilo se o 1. , 2. nebo 3. místo . Rozjeli jsme se hodně pomalu ,ale potom jsme to docela dohnali . Byla to tak tak . Byli jsme třetí z devíti , což je krásný výsledek ,ale mohli jsme být i druzí , kdyby jsme nejeli na šikmo . No co ...velmi jsem se bavila ... doufám , že se to zopakuje !!

Nevim co mám podniknout !!

17. června 2011 v 21:19 | Anče |  My life
Myslím ,že je ještě hodně lidí vzhůru .... a tak doufám že nevadí , když přidávám článek až teď .. Proč vlastně píšu ? Já sama ani nevím . Dívám se na seriál a je zrovna přestávka , tak se nudím . Ještě se mi vážně spát nechce . A proč bych taky spát měla ? 1. je teprve 21:09 hodin a 2. je pátek a já aspoň někdy nemusím jít spát . Navíc rodiče jsou v divadle , tak jsem sama se ségrou a bráchou doma a docela si to užíváme . A co děláte vy ? Myslím že nic moc , když je večer ,ale i tak se Vás ptám ... Tak dobrou noc a sladké sny !!

Vaše AnČe ... ♥♥

Co na to říkáte ?

17. června 2011 v 20:19 | Anče |  Photos
Našla jsem na google úžasný obrázek .. jen se podívejte ..

Juchůůůů .. je to tady !!

17. června 2011 v 17:04 | Anče |  My life
Škola je voprus !! Mohla jsem mít jenom dvě dvojky na vysvědčení ( možné že i 1 .. ještě nevím jak mi to vyjde s českým jazykem !!) ... Bohužel mi to pokazil dějepis kvůli jedné trojce ...no ale i tak dostanu vyznamenání ... a to je co říct ... znám i větší šprty a já mezi ně rozhodně nepatřím !! To už raději sport !! Napište mi do komentářů , co dostanete na vysvědčení Vy ...


Ale dost školy ... je přece PÁTEK a zítra sobota ... a to znamená , že je zítra moje vystůpko s hip hopem !! Lidi já se tak těším !! Juchů ...zítra ... zítra ... zítra ... už je to tady !! Těším se !! Budou tam všichni lektoři atd ... No prostě si to můžete najít v minulém článku ... Pokusím se i něco málo nafotit ,ale bude tam velký rozruch tak nevím .. no snad se něco povede vyfotit !! Hned potom vám to sem popíšu ... a nečekejte že to bude krátký !! Těším se na to půl roku . Už jsem Vám říkala jak moooooooooooc se tam těším !! Těším se tam víc jak moooc ... těším se tam strašně moooooooc !! Tak dobře ..možná bych toho už mohla nechat , tak se zatím mějte a užívejte si.


AnČe !!

Yes !!!

16. června 2011 v 19:50 | Anče |  My life
juchú ... pořád mluvím o tom , že škola je na nic a fyzika hlavně ..

tak teď se budete divit ... dnes jsem zjistila , že mi
na vysvědčení vychází z fyziky za 1 !!


Navíc .. dnes jsme měli poslední trénink v Hip hopu !! ... v Sobotu ve dvě hodiny máme sraz v Brně ... a ve čtyři začíná Dynamic show ... , kde se každý ukáže se svým tanečním a hlavně Hip hopovým vystoupením !!Bože můj ... je to táááák blízko ... Moc se těším .. tak se zatím mějte .. určitě Vám ještě napíšu , ale zatím nevím kdy ... nemám moc času .. no uvidíme !!


Anče

Prázdniny !!

15. června 2011 v 16:58 | Anče |  My lifeJUCHŮŮŮŮŮ .... wau ... dnes jsem psala snad poslední písemku .. v pondělí jedeme na dračí lodě ( soutěž s Lodičkami , kde je 20 lidí ) ... v úterý
odevzdáváme učebnice a ve čtvrtek dostáváme nový knížky ...


Ani tomu nemůžu uvěřit !! Je to tak blízko ... !! Lidi jak já nenávidím školu ... tím pádem jsou prázdniny nejlepší věcí na světě !!! A Vy ? Taky se tak těšíte ?


Anče ..

příšerný výlet !!

14. června 2011 v 14:19 | Anče |  My life
Konečně jsem doma ... vydali jsme se s třídou na výlet do Kurdějova ..... Nejdřív jsme šli prozkoumat podzemní chodby ... hrůza ... bylo to tam tak mrňavý a skoro celá třída se tam nacpala !! Hrozně jsem se vyděsila , když jsem zjistila , že cesta dále nevede .. Museli jsme se otočit a vrátit se .... Ale to nebylo zdaleka všechno ... Potom jsme šli pěšky zpátky ... a to bylo něco ... Obešli jsme to delší cestou ..... Potom jsme vyšli kopec ,jen proto , aby jsem si tu u ohniště dali špekáčky ... to nebylo to nejhorší , ale všichni jsme byli velmi unaveni, že jsme neměli síly jít dále . Museli jsme ušlapat ještě pěknej kus cesty .. no prostě hrůza ... Teď jdu spadnout do bazénu ... tak ahojAnče ..

Jenom tak ..

13. června 2011 v 16:05 | Anče |  My life
hmmmm... jak se máte lidi ? hmmm... já skvěle ... jsem sama doma , přejídám se , koukám na tv .. no prostě BOMBA ... hmmm.. A když se jedná o školu ... znovu BOMBA .. ale to jste si mohli přečíst v minulém článku !! Píšu tu pořád jenom o sobě ... hmmm.... co kdyby jste mi i vy něco napsali ? ( je to jenom tak ..)

1. jak se máte ?
2. Jak Vám to šlape ... (ve škole ... )?
3.Těšíte se na konec školy ?
4. Co děláte ?


Napište do komíku ... Vaše Anče ...

Nemám vzor !!

13. června 2011 v 13:50 | Anče |  My life

Snad každý má svůj vzor ..... .... To bude asi ten problém . Já jako vzor nikoho nemám . Jasně mám oblíbeného zpěváka ( Michael Jackson ) , ale , že bych se podle něho měla řídit ? NE , NE ,NE ... já budu svá , ať se to někomu líbí nebo ne !!!Jinak , co se týče dnešního dne .... byl úžasný .. dostala jsem ze čtvrtletní písemky z matiky za 1 .... a to je co říct , když se jedná o mě .... !!!A co vy ?
AnČe ....