Duben 2011

záhlaví

25. dubna 2011 v 16:44 | Anče
Ahojte... začala jsem si dělat své vlastní záhlaví ... budu sem dávat některé z nich a klidně je použijte ...
ALE NAPIŠTE NA SVŮJ BLOG KDE JSTE JE VZALI !!

tady jsou :


Nové věci ...

21. dubna 2011 v 15:24 | Anče |  clothes
Ahojte teď tady nebudu a vrátím se až v pondělí .. proč ? protože musím pádit k babičce do Holešova ... a navíc nemá počítač , takže se chvíli neuvidíme ... Tak si užijte velikonoce !!

jinak ..... trochu jsem to rozbalila v nákupáku ... a tady jsou některé věci co jsem si nakoupila ...

no a potom i nějaký ten šátek
Jenom tak si maluji ... !! :D

16. dubna 2011 v 16:32 | Anče
Byla nuda ... tak jsem si tu založila novou rubriku . Jste svědky prvního článku v této rubrice !!! :DMÁLEM BYCH ZAPOMĚLA ....DNES JSEM MĚLA ZÁVODY S PLAVÁNÍM , ALE TENOTO ČLÁNEK NENÍ O TOMTO .... ANI NEVIM PROČ TO SEM PÍŠU :D.
tak se podívejte :


To by mohlo prozatím stačit ... samozřejmě, že sem přijde ještě spousta článků , ale zatím vám budou muset stačit jenom tyto dva !!

Porazili jsme je !!

13. dubna 2011 v 12:16 | Anče |  My life
ANO ... ANO ... ANO !!


Bože lidi já jsem tak šťastná . Jak asi víte chodím do volejbalu a dnes jsme měli turnaj . S Pohořelicema jsme vždy prohráli a jsou to naše největší soupeřky . Tvrdě jsem na tréningu trénovali a vyplatilo se to .... JSME PRVNÍ , no není to super ? Lidi já jsem tak šťastná a nenechám toho !!!Vaše (šťastná :D ) Anče

Můj sen skončil datem 25.6.2009

12. dubna 2011 v 13:48 | Anče |  My life
Každý chce prožít svůj sen ... někdo chce vidět slavnou hvězdu .... někdo chce uskutečnit něco šíleného ..... I já jsem měla sen .... MĚLA .... skončil 25.6.2009 . Ptáte se proč ? Zemřel nejlepší člověk na světe !! .... král pupu .... MICHAEL JACKSON !! Když jsem to zjistila , celý dny jsem probrečela . Nechtěla jsem jít ven a nikam ..... Teď už se nedá nic vrátit .... jiný sen pro mě neexistuje !!

Bronzová medajle z plavání !!!

9. dubna 2011 v 15:25 | Anče |  My life
ANO ANO ANO ..... mám to !! Byla jsem dnes v Hodoníně na plaveckých závodech . Tyto závody byli jedny z těch větších ... Plavala jsem 200m prsa , 100 m znak a 200 m polohový závod . Když jsem zjistila , že jsem třetí na znaka byla jsem fakt happy. Nechci se chlubit ,ale takových medajlích ( i zlatých ) mám přes 30 . Ale to je jedno!!
Další hádanky pro vás !!

3. dubna 2011 v 14:20 | Anče
Když uhádnete co je tu napsaný..... napište pls. do komíků a já vám potom dám vědět jestli jste to uhádli , nebo ne !!
a další :

a na konec :

Tak napište do komentářů , co si myslíte , že je tu napsané !!

Nuda v Brně

2. dubna 2011 v 19:15 | Anče |  My life
Ach jo ... jsem tak utahaná ... proč ? .... Byli jsme s rodinou na ,,super " výletě . Nejdřív jsme se šli podívat na koniklece . Nechápu proč ... Kvůli kytkám jsme museli vyšlapat obří kopec . No , a když se mamka konečně dodívala na kytky sešli jsme zase celý ten kopec dolů . Mohla jsem počkat dole . Nechápu , proč mě vlekli až nahoru , když mě to stejně nebavilo !! Konečně jsme se dostali dolů . Obešli jsme snad celé náměstí , aby jsme našli restauraci , kde se nekouří , kde se málo platí ..atd. .... konečně !! Našli jsme tu pravou restauraci . Zjistili jsme , že v této restauraci pracovala mamka . Dokonce jsem tu potkala i kamarádku z bývalé školy . Potom jsme se chtěli podívat pod zemi , ale bylo moc pozdě . Šli jsme tedy k autu a odjeli domů . Jo a zapomněla jsem říci , že jsme se také podívali do paneláku , kde jsme bydleli . ..... No a to by mohlo být vše.Vaše Anče

volejbal - turnaj

1. dubna 2011 v 17:37 | Anče |  My life
Jsem tak HAPPY .... Totiž ve středu jsem měla turnaj s volejbalem. Byla tam spoustu škol a také naše největší soupeřky z Pohořelic . A hned na začátku jsme s nimi měli hrát . Všichni byli stuhlý a nervní . To nám moc neulehčovalo tuto hru vyhrát . Kdyby jsme s nimi hráli na konec nandali by jsme jim to .... no co , ale porazili nás a my jsme skončili ze 4 drustev druzí ...... Máme už na ně vymyšlenej plán na příště . Tak vám ,potom dám vědět jak to dopadlo . Tak zatím ..


Vaše Anče